Фігуристки загитова і медведєва провалили виступ на чемпіонаті

За підсумками короткої програми 16-річна Аліна Загитова лідирувала на першості Росії, а 18-річна Євгенія Медведєва зайняла сенсаційне 14 місце, впавши на Аксель. На катання довільної програми Євгенія Медведєва вперше вийшла в першій п’ятірці спортсменок і знову не змогла встояти на ногах. Євгенія впала при виконанні каскаду подвійний аксель-подвійний тулуп. Інші елементи при цьому спортсменка виконала бездоганно.

Примітно, що в кінці програми перед доріжкою кроків Медведєва попросила підтримки глядачів, які з радістю почали їй аплодувати, і до фіналу з її обличчя не сходила усмішка. Загальна сума за обидві програми склала 205,9 бала, що дозволило двічі срібній призерці Олімпіади в Пхенчхані зайняти на чемпіонаті Росії лише сьоме місце.

Також невдалим виявилося і катання Аліни Загитова. Олімпійська чемпіонка двічі впала, набрала за дві програми 212 балів і в результаті їй дісталася лише п’ятий рядок на першості Росії.

Боротьба за медалі чемпіонату розгорнулася між зовсім юними фігуристками, яких тренує Етері Тутберідзе. Третє місце зайняла 15-річна Олена Косторних, друге з відставанням всього в сім сотих бала – 14-річна Олександра Трусова, а «золото» виграла 14-річна Анна Щербакова. Іменитий тренер Тетяна Тарасова списує провал Загитова і Медведєвої на колосальну втому, яка накопичилася у них за цей важкий сезон. До речі, зовсім недавно Аліна Загитова поступилася першістю фіналу Гран-прі в Ванкувері японці Ріці Кіхіре, посівши друге місце.